Her Yöne 90 Dakika

12 Ocak 2013 / Cumartesi – Fethiye Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde birbirinden değerli Sanatçılarımız Fethiyelileri kahkaya boğdu! Son zamanların en güzel ve komik oyunu seyircilerden tam not aldı ve dakikalarca ayakta alkışlandı. Kötü hava koşullarına rağmen salonu dolduran Siz sevgili tiyatro severlere ve Fethiyelilere bu güzel tiyatro ziyafetini sunan değerli Sanatçılarımıza teşekkür ediyor, Mesegün Organizasyon olarak başarılı bir organizasyonu daha gerçekleştirmenin mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerle, daima daha iyiye.. Lütfen, bizi takip etmeye devam edin..

Bilet Satış Noktası:  Hayal Sineması Gişesi

 Bilet Satışı Başlamıştır. Nakit ve Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı..   Bilet Fiyatları: 30 – 25 – 20TL (ön-arka-yan)

Mesegün Rezervasyon: 0538 440 6060 / Hayal Sineması: 612 13 14

İstanbul Meydan Sahnesi oyuncularının sergilediği “Her Yöne 90 Dakika” iki perdeli muhteşem komedi oyunu Fethiye Kültür Merkezinde 12 Ocak 2013 tarihinde sahnelenecek.

Televizyondan tanınan ünlü oyuncular “Olacak O Kadar”dan Ahmet Çevik, “Cennet Mahallesi”nden Ahmet Kabasakal, “Papatyam”dan Deniz Oral, “Cümbür Cemaat Aile”den Fulden Akyürek (Sapancalı), “Zerda” Şule Cengiz ve “Avrupa Yakası’ndan (Tacettin) Veysel Diker’in rol aldığı “Her Yöne 90 Dakika” adlı oyun Fethiyelileri kahkahalara boğmaya hazırlanıyor.

Günümüzde yaşanan draji komik olayların sergilendiği tiyatro oyununda tiyatrocuların isteği üzerine izleyicide de rol alıyor. Tiyatroda rol gereği “İzdivaç” programına çıkan izleyiciye oyunda oynama fırsatı veriliyor.

İyi seyirler.